جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Friday 27 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

برگزاری مسابقات والیبال گرامیداشت ایام الله دهه فجر

قهرمانی تیم دبیرستان شاهد در رقابت های چهار جانبه والیبال مزرعه کتول

مسابقات چهارجانبه والیبال گرامیداشت ایام الله دهه فجر با قهرمانی تیم دبیرستان شاهد به پایان رسید. ‏سید عبدالله سید کتولی مدیر کانون شهید رجایی مزرعه کتول، در حاشیه این مسابقات در خصوص این رقابت ها به خبرنگار ما گفت: «هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد شور و نشاط در بین دانش آموزان و شناسایی دانش آموزان مستعد در رشته های ورزشی مختلف است و سعی داریم در آینده با انجام مسابقات بیشتر راه را برای جوانان مستعد در سایر رشته های ورزشی نیز هموار کنیم.»

قهرمانی تیم دبیرستان شاهد در رقابت های چهار جانبه والیبال مزرعه کتول
بهمن ۱۷
۱۵:۱۹ ۱۳۹۶

آسا خبر/ وحید حاج سعیدی: / به همت کانون شهید رجایی شهر مزرعه کتول در راستای گرامیداشت ایام الله دهه فجر یک دوره مسابقه والیبال چهار جانبه بین دانش آموزان مدارس شهرستان علی اّباد کتول برگزار گردید. در این مسابقات که در سالن ورزشی مدرسه ۱۷ شهریور مزرعه کتول برگزار شد، تیم های دبیرستان شاهد و شهید هاشمی نژاد به بازی پایانی راه پیدا کردند که تیم دبیرستان شاهد موفق شد تیم دبیرستان شهید هاشمی نژاد را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد و به عنوان قهرمانی این دوره از بازی ها دست پیدا کند. تیم های دبیرستان ۱۷ شهریور مزرعه و ابرار کوچک استاجیق هم به عنوان سوم مشترک نائل آمدند.

سید عبدالله سید کتولی مدیر کانون شهید رجایی مزرعه کتول، در حاشیه این مسابقات به خبرنگار ما گفت: هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد شور و نشاط در بین دانش آموزان و شناسایی دانش آموزان مستعد در رشته های ورزشی مختلف است و سعی داریم در آینده با انجام مسابقات بیشتر راه را برای جوانان مستعد در سایر رشته های ورزشی نیز هموار کنیم.

وی در ادامه افزود: نقش ورزش در تربیت نسلی پویا و شاداب یک نقش انکار ناپذیر است و به جرات می توان گفت در حوزه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی ورزش جایگاه ویژه و خاصی دارد. چرا که می توان با ورزش علاوه بر تزریق روحیه نشاط و شادابی در جامعه و تضمین سلامتی، مانع از بروز ناهنجاری های مختلف اجتماعی نظیر اعتیاد، سرقت، درگیری و … در جامعه شد. در جامعه امروز این ناهنجاری های اجتماعی هزینه های زیادی را بر دولت تحمیل می کنند، که بخش زیادی از این گرفتاری های رایج با اهمیت دادن به مقولات ورزشی و سوق دادن جوانان و دانش آموزان به ورزش قابل کنترل و پیشگیری است.

در ادامه از سوی کمیته فنی مسابقات امیر رضا دنکوب از تیم شاهد به عنوان بهترین آبشار زن ، مهدی حاجیلری از تیم شاهد بهترین پاسور، ، جواد نیلبرگی از تیم هاشمی نژاد بهترین دریافت، محمد رضا اسدی از تیم هاشمی نژاد بهترین بازیکن، امیر حسین طبسی از دبیرستان ۱۷ شهریور بهترین سرویس  و محمد مهدی عقیلی فر از تیم ابرار کوچک استاجیق بازیکن اخلاق انتخاب شدند.

قضاوت این دوره از رقابت ها را آقایان حنظله آلوستانی داور ملی و بصیر عقیلی فر بر عهده داشتند.

در پایان با حضور مسئولین اداره آموزش و پرورش از تیم های برتر با اهدای جوایز و حکم قهرمانی تجلیل به عمل آمد.

اسامی تیم قهرمان: امیر رضا دنکوب ( کاپیتان)، سپهر حاج سعیدی، مهدی حاجیلری، مهدی حاج سعیدی، عرفان شیخی، محمد جعفری، ارمیا اخلی، سید عرفان حسینی و امیر رضا شکی – مربی و سرپرست: سعید حاج سعیدی

About Author

asanews@vhs

asanews@vhs

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *