چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Wednesday 25 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی:

شایسته نیست درب مساجد به روی مردم بسته باشد

آساخبر: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر باز بودن مساجد در طول روز در نقاط پرتردد شهر تبریز و سایر شهرهای استان تأکید کرد و گفت: شایسته نیست که در کشور اسلامی درب مساجد به روی مردم باز نباشد.

شایسته نیست درب مساجد به روی مردم بسته باشد
بهمن ۱۸
۱۷:۱۸ ۱۳۹۶

محمدصادق پورمهدی در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان، اظهار داشت: علائم جاده‌‌ای و حتی تابلوهای علائم در شهرها همچنان ناکافی است و مسافران از این مسأله گلایه می‌کنند، نصب این علائم هزینه‌بر نیست اما کمبود آنها مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: مسأله دیگر خط‌کشی و لکه‌گیری جاده‌ها می‌باشد و نباید کارهایی از روی رفع تکلیف صورت بگیرد، بحث بعدی نیز تمیزی جاده‌هاست که ما در این خصوص به دهیاری‌ها ۱۹۰میلیارد تومان و به شهرداری‌ها ۱۳۰میلیارد تومان پرداخت کرده‌ایم و امسال به دلیل رویداد تبریز ۲۰۱۸، سختگیرانه‌تر با موضوعات برخورد خواهیم کرد.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر باز بودن مساجد در طول روز در نقاط پرتردد شهر تبریز و سایر شهرهای استان تأکید کرد و گفت: شایسته نیست که در کشور اسلامی درب مساجد به روی مردم باز نباشد.

پورمهدی افزود: گردشگران عملکرد ما را با وضعیت ورودی شهرها قضاوت خواهند کرد و این مشکلات باید هرچه سریع‌تر حل شود.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اهمیت بحث امنیت برای گردشگران تأکید کرد: امنیت در رأس همه چیز قرار دارد و مسافران بر اساس امنیتی که وجود دارد به شهرها سفر می‌کنند، در تبریز ۲۰۱۸ رویه‌های خارج از عرف را تشدید نکنیم و همان‌طور که در اصفهان و شیراز با گردشگران برخورد می‌شود در اینجا نیز همان برخورد باشد زیرا عملکرد منفی یک نفر استان و کشور زیر سوال خواهد برد.

 

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *