چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Wednesday 25 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

شهردار تبریز تأکید کرد:

تقویت وجه مردمی برنامه تلویزیونی «تبریزیم»

آساخبر: شهردار تبریز بر لزوم اطلاع‌یابی از نظرات و پیشنهادهای شهروندان به ویژه در ارتباط با مشکلات محلات تأکید کرد و گفت: برنامه تلویزیونی تبریزیم، ظرفیت ارزشمندی است که باید با همراهی مردم، نیازهای شهر را انعکاس دهد.

تقویت وجه مردمی برنامه تلویزیونی «تبریزیم»
بهمن ۲۳
۱۴:۲۳ ۱۳۹۶

ایرج شهین‌باهر در ویژه‌برنامه چهارمین سال پخش تلویزیونی تبریزیم، با بیان این که رویه برنامه تلویزیونی تبریزیم نیازمند تقویت وجهه مردمی است، اظهار کرد: باید بتوانیم این برنامه را به سمت تقویت وجهه مردمی و جذب نظرات و مطالبات و پیشنهادهای شهروندان سوق دهیم.

وی تصریح کرد: یک سری از پروژه‌های کلان عمرانی هست که در قالب برنامه و بودجه پیش می‌رود، اما بخشی از مشکلات نیز در محلات هست که رفع آن‌ها نیازمند اطلاع‌یابی از نظرات مردم است و از شهروندان می‌‌خواهیم این قبیل مشکلات را به صورت تصویری، به سامانه‌های ارتباطی شهرداری تبریز از جمله برنامه تبریزیم، ارسال کنند.

شهردار تبریز با اشاره به این‌که مشارکت مردمی، اساس موضوعات مدیریت شهری است، گفت: مدیری که در بالادست قرار دارد، باید از زیرمجموعه خود خبر داشته و راهکارهای مؤثر را برای تکریم ارباب رجوع و جلب مشارکت، ارائه دهد.

شهین‌باهر ادامه داد: موظفیم که به مشکلات مردم جواب دهیم اما بعضاً مطالباتی عنوان می‌شود که در حیطه وظایف و اختیارات شهرداری نیست. با این حال، انتقاد، همواره سازنده است و وظیفه خود می‌دانیم به مشکلاتی که در حیطه وظایف شهرداری است، رسیدگی کرده و سایر مشکلات را نیز که در چارچوب تعامل با دستگاه‌های اجرایی قابل حل باشند، پیگیری کنیم.

وی تصریح کرد: سامانه‌های ارتباطی شهرداری، شماره تلفن ۱۳۷، ایمیل شخصی بنده و راه‌های ارتباطی حراست و بازرسی، در خدمت اطلاع‌یابی از نظرات شهروندان است.

شهردار تبریز با بیان این‌که شهرداری، مجموعه‌ای است که به صورت شبانه‌روزی و با تلاش بی‌وقفه در خدمت شهروندان است، اظهار داشت: این تلاش بی‌وقفه در ایام‌الله دهه فجر، بیشتر بارز است و دهه فجر، یکی از دوره‌های مهمی است که همواره در زمان‌بندی پروژه‌های عمرانی مورد توجه قرار می‌گیرد.

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *