شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | 2018 Saturday 24 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

به منظور گرامیداشت ایام الله دهه فجر برگزار شد: ‏

مسابقات فوتسال فرهنگیان شهرستان علی آباد کتول

مسابقات فوتسال فرهنگیان شهرستان علی آباد کتول با قهرمانی تیم آموزش و پرورش شهرستان علی آباد کتول به پایان رسید.‏

مسابقات فوتسال فرهنگیان شهرستان علی آباد کتول
بهمن ۲۳
۲۱:۲۹ ۱۳۹۶

آسا خبر/وحید حاج سعیدی:/ به منظور گرامیداشت ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات فوتسال بین فرهنگیان شهرستان علی آباد کتول برگزار گردید. در این دوره از بازی ها که به مدت یک هفته به طول انجامید ۹ تیم از مدارس شهرستان در قالب سه گروه و به صورت دوره ای در سالن ورزشی نشاط با هم به رقابت پرداختند. در بازی پایانی تیم آموزش و پرورش موفق شد تیم هنرستان شهید رجایی را با نتیجه ۹ بر دو شکست دهد و به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. در بازی رده بندی نیز تیم مدرسه حکیم میر فندرسکی موفق با نتیجه ۵ بر دو حریف خود را شکست دهد و به عنوان سومی این مسابقات دست پیدا کند.

“امید کبیری کارشناس ارشد تربیت بدنی” در خصوص اهمیت برگزاری مسابقات ورزشی به خبرنگار ما گفت: با توجه به این که یکی از تبعات کار مداوم به ویژه در حرفه کارمندی، فرسودگی شغلی است،  تحقیقات نشان می دهد ورزش می تواند در کاهش فشارهای روانی موثر باشد و در افزایش راندمان شغلی کارمندان نیز موثر باشد. به ویژه اگر این فعالیت ورزشی در قالب مسابقه باشد، علاوه بر سلامت جسمی در افزایش نشاط و روحیه کارمندان نیز تاثیر مثبت خواهد شد و باعث ایجاد سرزندگی و بهبود شرایط روحی و روانی افراد می شود. در مجموع ورزش و فعالیت های بدنی می تواند ظرفیت افراد را در مقابله با برخی از فشارهای روانی در محیط کار افزایش دهد. مسابقات فوتسال نیز به جهت هیجان و نشاطی که در بین بازیکنان ایجاد می کند، از اهمیت خاصی برخوردار است و امید واریم مسابقات ورزشی مختلف در سایر ماه های سال نیز برگزار شود.

گفتنی است در پایان این مسابقات «عبد الناصر گری» از تیم شهید هدایتی به عنوان فنی ترین بازیکن، «حسن جعفری» از تیم شهید هدایتی بهترین دروازه بان، «جواد حاجی بگلو» از تیم آموزش و پرورش بازیکن اخلاق، «حسن رضایی» از دبیرستان شهید هدایتی متعصب ترین بازیکن از نگاه رسانه انتخاب شدند و «هادی نظری» از تیم آموزش و پرورش نیز عنوان آقای گل مسابقات را از آن خود نمود. داوری این مسابقات نیز بر عهده رضا ابراهیمی و علی رازقندی بود.

در خاتمه با حضور مسئولین و پیشکسوتان ورزش شهرستان از تیم های برتر با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تجلیل به عمل آمد.

About Author

asanews@vhs

asanews@vhs

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *