جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Friday 27 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

در دیدار شهردار تبریز با فرمانده سپاه عاشورا عنوان شد:

نبود مدیریت زمان در تبریز

آساخبر: شهردار تبریز با تأکید بر اینکه متاسفانه مدیریت زمان در تبریز آنچنان که باید وجود ندارد گفت: وجود برنامه‌های متعدد و سخنرانی‌‎های طولانی و سنگین در این برنامه‌ها باعث عدم استقبال مردم می شود.

نبود مدیریت زمان در تبریز
بهمن ۲۴
۱۸:۴۰ ۱۳۹۶

ایرج شهین باهر شهردار تبریز در دیدار با فرمانده سپاه عاشورا گفت: خدمت رسانی به شهروندان و اداره امور اجرایی در شهر ضرورتی است که تمامی دستگاهها و ادارات باید آن را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

 

شهردار تبریز با اشاره به حضور گسترده شهروندان تبریز در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن اظهار داشت: حضور گسترده شهروندان در راه پیمایی امسال ۲۲ بهمن پیامهای بسیاری دارد که باید همگان به آن توجه کنیم.

وی با اشاره به حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در نماز جمعه تبریز اظهار داشت: با آمدن ایشان به تبریز شاهد حضور گسترده ترمردم در صف‌های نماز بوده‌ایم و ایشان در مدت کم تأثیر بسیار زیادی بر روی شهروندان تبریز و مردم استان داشتند مجموعاً فضای خوب دراستان پدیدار شده است.

وی با تقدیر از کارکنان شهرداری تبریز که حضور گسترده و قابل توجهی در راهپیمایی امسال ۲۲ بهمن داشتند اظهار داشت: فضاسازی ایام دهه فجر امسال با محوریت پرچم مقدس جمهوری اسلامی صورت گرفته بود و در ایام دهه فجر فعالیت های خوبی در خصوص فضاسازی شهری توسط خادمان مردم در شهرداری تبریز صورت گرفته بود.

شهردار تبریز با تأکید براینکه متاسفانه مدیریت زمان در تبریز آنچنان که باید وجود ندارد گفت: وجود برنامه‌های متعدد و مراسمات متعدد و سخنرانی های طولانی و سنگین در این برنامه‌ها باعث عدم استقبال مردم می شود.

سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم نیز در این دیدار با اشاره به ارتباطات سازنده و مفید سپاه عاشورا با شهرداری تبریز و همراهی این دو نهاد در خدمت رسانی به شهروندان و مردم غیور و انقلابی اظهار داشت: مردم تبریز مردمانی با اصالت بالایی هستند، اگر با این مردم با صداقت و روراستی رفتار شود مردم از خود بزرگواری نشان می‌دهند، بزرگواری و فرهنگ و منش بالا در مردم تبریز بسیار ملموس است.

فرمانده سپاه عاشورا با اعلام اینکه دو ایراد اساسی در مراسم و برنامه های عمومی اجرا شده در تبریز به چشم می خورد افزود: مشکل اول این است که برنامه ها و مراسم دیرتر از زمان اعلام شده شروع می شود و این باعث اتلاف وقت می شود و مورد دومی که در مراسم ها و برنامه ها در تبریز مشاهده می‌شود سخنرانی‌های طولانی سخنرانان مراسم است که مدت طولانی سخنرانی باعث خستگی حاضران و عدم تدثیرگذاری این مراسم‌ها می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به حضور گسترده شهروندان تبریز در مراسم راه پیمایی ۲۲ بهمن امسال اظهار داشت: انصافا شهرداری تبریز فضاسازی مناسبی در این ایام در سطح شهر انجام داده بود که موجب رضایتمندی شهروندان شده بود.

گفتنی است سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم در این دیدار با اهدای لوحی به شهردار تبریز، از تلاش‌های شهرداری در ایام دهه فجرتقدیر کرد.

 

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *