شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | 2018 Saturday 24 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

با هدف تجلیل از حفّاظ و ثبت ۲۳۵۰ اُمین قرآن آموز کم‌سواد و بی سواد؛

همایش قرآنی تجربه ماندگار ۳ برگزار شد

آساخبر: همایش قرآنی تجربه ماندگار ۳ جهت تجلیل از حفّاظ و ثبت ۲۳۵۰ اُمین قرآن آموز کم‌سواد و بی سواد با مشارکت فرهنگسرای بزرگ الغدیر و موسسه جامعه القرآن الکریم برگزار شد.

همایش قرآنی تجربه ماندگار ۳ برگزار شد
بهمن ۲۸
۱۱:۰۱ ۱۳۹۶

به مناسبت پاسداشت روز ۲۹ بهمن تبریز و با مشارکت فرهنگسرای بزرگ الغدیر و موسسه جامعه القرآن الکریم، همایش قرآنی تجلیل از حفّاظ و ثبت ۲۳۵۰ اُمین قرآن آموز کم سواد و بی سواد در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.

این مراسم که با حضور ۵۰۰ نفری قاریان و حافظان قرآنی موسسه جامعه القرآن الکریم فرهنگسرای الغدیر همراه بود، با سخنرانی حجت الاسلام احمد حمیدی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز آغاز شد و پس از ایشان حجت الاسلام و المسلمین فقیه مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان در مورد مباحث فرهنگی برای حضار به سخنرانی پرداختند.

در ادامه همایش مهندس ایرج شهین باهر، شهردار کلانشهر تبریز به ضرورت قرآن آموزی  پرداختند.در این مراسم محمد اسدزاده خطابه خوان خردسال با زبانی شیوا در مورد بحث مرگ و قیامت برای حضار سخنرانی کردند.

در پایان مراسم از قرآن آموزان موسسه جامعه القرآن الکریم که توانسته‌اند با سواد کم یا حتی بیسوادی قادر به خواندن قرآن و یا حفظ قرآن شوند تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است؛ در این مراسم از تمبر همایش قرآنی تجربه ماندگار۳ رونمایی شد و حجت الاسلام و المسلمین فقیه، حجت الاسلام حمیدی، دکتر شهین باهر، حاجی زاده مدیر کل روابط عمومی شهرداری تبریز تمبر همایش را امضا کردند.

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *