شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | 2018 Saturday 24 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

انتخاب شرکت گاز آذربایجان شرقی به عنوان واحد قابل تقدیر کشوری در حوزه محیط زیست

آساخبر: از سوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور، شرکت گاز استان آذربایجان شرقی ، با ارتقا و توسعه شاخص های مدیریتی و عملکردی در حوزه محیط زیست ، حامی زمین پاک و هوای سالم شناخته شد.

انتخاب شرکت گاز آذربایجان شرقی به عنوان واحد قابل تقدیر کشوری در حوزه محیط زیست
اسفند ۰۳
۰۸:۲۴ ۱۳۹۶

در نوزدهمین همایش ملی انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز که با حضور دکتر محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و دکتر عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، شرکت گاز استان آذربایجان شرقی به عنوان واحد قابل تقدیر کشوری در حوزه محیط زیست معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

ابراهیم خدائی علمداری رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت گاز استان با اعلام این خبر افزود: شرکت گاز استان به جهت انجام اقدامات و اجرای استانداردهای لازم در زمینه بهره وری و کاهش آلایندگی های زیست محیطی ، موفق به کسب تقدیر کشوری در حوزه محیط زیست شد.

وی افزود: این شرکت همواره در اجرای برنامه های ملی در زمینه محیط زیست فعالیت و اقدامات چشمگیری داشته و با ارتقا و توسعه شاخص های مدیریتی و عملکردی در حوزه محیط زیست، حامی زمین پاک و هوای سالم است.

وی تصریح کرد: این شرکت فعالیت های گسترده ای همچون مدیریت پسماند، حفظ و نگهداری فضای سبز، کنترل آلاینده های آب و هوا، استاندارد محیط زیستی محصولات و … را در دستور کار خود قرار داده و کسب عناوین مختلف در خصوص محیط زیست ، نشان از عزم این شرکت جهت کمک به حفاظت از محیط زیست است.

گفتنی است سازمان حفاظت از محیط زیست کشور به منظور تشویق واحدهای صنعتی و خدماتی که در راستای حفظ    محیط زیست اقدامات برجسته ای انجام داده اند و همچنین ترویج فرهنگ زیست محیطی در بین واحدهای صنعتی و خدماتی کشور و انتقال تجارب مدیران موفق در زمینه کنترل و کاهش آلایندگی های زیست محیطی، نوزدهمین همایش ملی انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز در کشور را برگزار کرد.

شایان ذکر است در لوح تقدیر ارائه شده به این شرکت آمده است : مدیر عامل محترم شرکت گاز استان آذربایجان شرقی ، عرصه توسعه، بالندگی و سعادت نسل های آینده  مرهون تلاش و زحمات بی دریغ و مجدانه افرادی است که خود را امانت دار سرمایه های مادی، طبیعی و معنوی این سر زمین می دانند و با گام های ارزنده ای که در راستای حفاظت از محیط زیست برداشته اند، این ودیعه را سالم و پاک به نسل های بعدی تحویل می دهند.

اقدامات قابل تقدیر شما باعث گردید تا « کمیته انتخاب صنعت و خدمات سبز» شرکت گاز استان آذربایجان شرقی را به عنوان «واحد خدماتی قابل تقدیر» تعیین نماید.

از این رو ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیق روز افزون آن واحد، امید است با مدیریت زیست محیطی آن مجموعه گامی مؤثر در دستیابی به اهداف توسعه پایدار بردارند.

About Author

asanews@ah

asanews@ah

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *