شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | 2018 Saturday 24 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول فوتبال کشور؛

شهرداری تبریز با تمام قوا به دیدار نساجی می رود

آسا خبر/ تیم فوتبال شهرداری تبریز در حالی به دیدار تیم نساجی مازندران می رود که با کسب سه امتیاز این دیدار می تواند به حاشیه امنیت خوبی در جدول مسابقات دست یابد.

شهرداری تبریز با تمام قوا به دیدار نساجی می رود
اسفند ۰۵
۱۰:۴۸ ۱۳۹۶

هفته بیست و پنجم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، فردا یکشنبه با انجام چند دیدار سپری می شود و طی ان در یکی از بازی های مهم تیم شهرداری تبریز در خانه خود از تیم نساجی مازندران پذیرایی می کند.

این دیدار برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است و سه امتیاز آن می تواند جایگاه تیم برنده را در جدول بهتر از قبل کند.

شهرداری که پیش از این خطر سقوط به دسته پایین تر را احساس می کرد، پس از روی کار آمدن علیرضا رحیمی به عنوان مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری و حمایت های بی دریغ وی، هم اکنون با ۲۷ امتیاز جایگاه سیزدهم جدول را در اختیار دارد و چنانچه بتواند از سد نساجی عبور کند، با احتمال باخت شهرداری ماهشهر برابر صبا می تواند یک پله در جدول صعود کند. از طرفی با توجه به بازی سخت ماشین سازی مقابل برق جدید شیراز، پیروزی شهرداری در بازی فردا، فاصله این تیم را از همشهری اش بیشتر می کند.

شاگردان سیروس دین محمدی که هفته قبل دربی تبریز را از ماشین سازان بردند، با تمام قوا و بدون مصدوم و محروم به دیدار نساجی خواهند رفت.

تیم نساجی ۴۰ امتیازی اما به نزدیک شدن به تیم های بالای جدولی فکر می کند. این تیم که در رده پنجم ایستاده است، ۹ امتیاز با صدر و پنج امتیاز با منطقه صعود فاصله دارد اما رقابت نساجی با شهرداری در حالی رقم خواهد خورد که داود مهابادی به دلیل کسب نتایج ضعیف، یک اولتیماتوم جدی از سوی مدیران این باشگاه دریافت کرده است و در صورت شکست در تبریز، تغییر دوباره سرمربی نساجی بسیار محتمل خواهد بود.

قائمشهری ها برای دیدار با شهرداری، صبح یکشنبه سه اتوبوس هوادار خود را راهی تبریز می کنند تا تیمشان را در این دیدار حمایت کنند. این در حالیست که هواداران فوتبال تبریز هم می توانند با حضور و حمایت خود، باعث برتری تیم شهرداری در این مسابقه شوند.

دیدار تیم های شهرداری تبریز و نساجی مازندران به تعبیری می تواند مصاف یکی از کم خرج ترین تیمهای لیگ با پرهزینه ترین تیم امسال لیگ لقب بگیرد.

این دیدار از ساعت ۱۴ فردا یکشنبه ششم اسفند در ورزشگاه اختصاصی سازمان ورزش شهرداری تبریز برگزار می شود.

About Author

asa1014

asa1014

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *