سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | 2018 Tuesday 20 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

شورای شهر تبریز تصویب کرد:

شرکت های مسافربری اینترنتی زیر نظر شهرداری می آیند

آسا خبر/ لایحه شهرداری تبریز مبنی بر فعالیت شرکت های ارائه دهنده خدمات تاکسی درون شهری مبتنی بر فراخوان الکترونیکی و اینترنتی به تصویب شورای شهر رسید.

شرکت های مسافربری اینترنتی زیر نظر شهرداری می آیند
اسفند ۰۶
۱۵:۰۴ ۱۳۹۶

در سی و نهمین صحن علنی شورای شهر مطرح شد محمد اشرف نیا، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل در این خصوص اظهار داشت: طبق قانون وظیفه حمل و نقل مسافر در داخل شهر به عهده شهرداری است و برای ما قابل قبول نیست برخی سازمان ها اقدام به صدور مجوز برای حمل و نقل مسافر می کنند.

وی افزود: طبق آنچه در کمیسیون تصویب گردیده است، شرکت های تاکسی اینترنتی موظف هستند برای صدور مجوز از سوی شهرداری، ۵۰ درصد از تاکسی های سرویس دهنده خود را از میان تاکسی های درون شهری انتخاب کنند.

سونیا اندیش، عضو شورای شهر در این ارتباط عنوان داشت: حرکت در مسیر هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل عمومی ضرورت دارد و شرکت تاکسیرانی شهرداری نیز برای ارائه خدمات بهتر می بایست از فناوری های روز بهره برداری کند.

محرم محمدزاده، دیگر عضو شورای شهر اما با بیان اینکه بسیاری از تاکسی داران تبریز از فعالیت شرکت های اینترنتی متضرر گردیده اند، نسبت به صدور مجوز از سوی شهرداری برای این شرکت ها مخالف کرد.

پس از بحث موافقان و مخالفان، اعضای شورای شهر تبریز مصوبه کمیسون عمران و حمل و نقل را در ارتباط با این موضوع مورد موافقت قرار دادند.

About Author

asa1014

asa1014

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *