سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | 2018 Tuesday 20 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

معاون فرماندار خداآفرین مطرح کرد:

توسعه خداآفرین نیازمند طرح های کلان است

آساخبر: معاون فرماندار خداآفرین با بیان اینکه طرح های شاخص و کلان در خداآفرین کمتر ارایه شده است، گفت: باید در کنار بنگاه‌های زودبازده و کوچک برای جذب سرمایه‌گذار در طرح‌های کلان و نیازهای اساسی تلاش شود.

توسعه خداآفرین نیازمند طرح های کلان است
اسفند ۲۱
۱۸:۲۲ ۱۳۹۶

بابک رضی منش امروز (دوشنبه) در کارگروه اشتغال این شهرستان با بیان اینکه شهر خمارلو به دلیل موقعیت جغرافیایی، مستعد توسعه گردشگری است؛ گفت: شهرداری باید با استفاده از ظرفیت رویداد تبریز ۲۰۱۸ با تلاش و برنامه‌ریزی در جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای طرح‌های گردشگری از جمله تأسیسات ایرانگردی، جهانگردی و دفاتر خدمات مسافرتی و اماکن اقامتی نظیر هتل، مهمانسرا و تأسیسات ورزشی مثل استخر پروانه ساخت رایگان صادر کند.

وی خاطرنشان کرد: از طرح‌های بسته‌بندی و فرآوری عسل و نیز آبزی‌پروری به دلیل ارزش افزوده آن در قالب طرح‌های توسعه روستایی و با ارایه وام‌های کم بهره ۴ درصد حمایت می‌شود.

در این کارگروه پرداخت تسهیلات به ۹ طرح در حوزه جهاد کشاورزی از جمله سه طرح پرورش ماهی سردآبی با هزینه ۱۰میلیارد و ۱۴۳میلیون ریال، سه طرح پرورش گاو شیری و یک طرح ۱۰رأسی در مجموع با هزینه سه میلیارد و ۹۷میلیون ریال، مرغداری ۲۰ هزار قطعه‌ای با هزینه ۱۱میلیارد و ۱۰۶میلیون ریال و نیز طرح تولید فرآورده‌های لبنی با هزینه ۸۰۰ میلیون ریال مصوب شد.

طرح تولید قطعات و ادوات کشاورزی با هزینه ۲۱میلیارد و ۵۰ میلیون ریال از سوی صنعت، معدن و تجارت، طرح پرورش شتر با هزینه ۴ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال و طرح ایجاد میدان دواب با هزینه ۱۴میلیارد و ۵۵ میلیون ریال ازسوی اداره امور عشایر از دیگر طرح‌های مصوب در این جلسه بود .

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *