سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | 2018 Tuesday 20 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

در ارزیابی عملکرد HSE شرکت های گازرسانی صورت گرفت :

جهش پنج پله ای HSE شرکت گاز آذربایجان شرقی در ارزیابی سالانه شرکت ملی گاز ایران

آساخبر: در جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ها و مناطق عملیاتی انتقال گاز در حوزه بهداشت ایمنی و محیط زیست، امور HSE شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با جهش 5 پله ای مقام چهارم را کسب نمود.

جهش پنج پله ای HSE شرکت گاز آذربایجان شرقی در ارزیابی سالانه شرکت ملی گاز ایران
اسفند ۲۲
۰۸:۴۹ ۱۳۹۶

رئیس امور HSE شرکت گاز استان با اعلام این خبر افزود : پیرو ارزیابی های سالیانه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ها و مناطق عملیاتی انتقال گاز HSE شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با جهش ۵ پله ای مقام چهارم را کسب نمود.

ابراهیم خدائی علمداری افزود : این ارزیابی بر اساس مدل EFQM در سطح شرکت ملی گاز ایران بصورت جامع انجام یافته و این شرکت نسبت به سال ۹۴ با کسب امتیاز ۸۸۲.۹۶ رشد ۵ پله ای نسبت به سال ۹۴ داشته است.

وی در خصوص اقدامات انجام گرفته در این امور در راستای ارتقای HSE شرکت گاز استان افزود : به روز رسانی ریسک های بهداشت ، ایمنی و محیط زیست با تشکیل کار گروه های تخصصی در ادارات گاز و مشارکت موثر و فعال در شناسایی مخاطرات و ارزیابی ریسک ها توسط روسای ادارات و واحد های ذیربط ، انجام ممیزی کفایت سیستم های ایمنی و آتش نشانی ساختمان های اداری توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز ، اجرای پروژه های متعدد سیستم های اعلان و اطفاء حریق خودکار و بروز در ساختمان های اداری خصوصاً اتاق های سرور و بایگانی ها ، استقرار کامل مجموعه مقرارات صدور پروانه ای انجام کار و پایش دوره ای و منظم ماهانه ،برگزاری آموزش های تخصصی حوزه HSE به صورت تئوری و عملی در مرکز آموزش و همچنین ادارات شهرستانها ، انجام بوسنجی های منظم و مستمر به صورت ماهانه توسط ادارات در سطح استان و پایش فصلی توسط امور HSE و پدافند غیر عامل ، حضور در صحنه حوادث مصرف کنندگان گاز طبیعی ، بررسی کارشناسی و تحلیل و گزارش ماهانه ، برگزاری جلسات مستمر و موثر کمیته های سلامت ، HSE ، مدیریت تغییر ، شناسایی عوامل زیان آور محیط کار کلیه مشاغل  شامل عوامل زیان آور فیزیکی، شیمیایی، ارگونومیکی و روانی از جمله اقدامات شاخص این امور می باشد.

وی افزود : همچنین این شرکت بر اساس ارزیابی به عمل آمده توسط سازمان حفاظت محیط زیست موفق به اخذ لوح تقدیر خدمات سبز در سال ۱۳۹۶ گردیده است.

وی در خاتمه  این موفقیت ها را که در سایه تلاش جمعی پرسنل خدوم شرکت گاز استان آذربایجان شرقی دانست و این موفقیت را  به کلیه همکاران و هم استانی ها تبریک گفت.

About Author

asanews

asanews

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *