سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | 2018 Tuesday 20 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

جانشین مدیر عامل هلال‌احمر آذربایجان‌شرقی:

بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی، زنده نگه‌داشتن فرهنگ شهادت در کشور است

آساخبر: جانشین مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان آذربایجان‌شرقی بر لزوم تکریم مقام شهدا تأکیدکرد.

بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی، زنده نگه‌داشتن فرهنگ شهادت در کشور است
اسفند ۲۲
۱۰:۳۷ ۱۳۹۶

سید هادی موسوی با گرامیداشت روز ۲۲ اسفند سالروز فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل  و تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی  و روز بزرگداشت شهدا گفت: خداوند متعال در قرآن کریم در آیات متعددی به خون شهدا ارزش فراوان  قائل شده و این  نشان می‌دهد که جایگاه شهدا در پیشگاه خداوند جایگاه بسیار والایی است.

وی ادامه داد: شهدا از چنان رتبه‌ای برخوردار هستند که یکی از ابواب بهشت مخصوص ورود شهدا بوده و شهیدان والامقام از آن باب با عزت و تکریم وارد بهشت می‌شوند و بهشتیان بر مقام آنها غبطه می‌خورند .

موسوی افزود: روایات و خاطره‌های گوناگونی در طول ۸ سال دفاع مقدس  از امدادهای غیبی برای رزمندگان اسلام وجود دارد که همه اینها نشان از توجه حضرات معصومین و حضرت ولیعصر (عج) به شهدا دارد و امروز در این دنیای پرآشوب و دنیای  ارتباطات  که فرهنگ‌های گوناگون در کنار و در تقابل هم قرار می‌گیرند، بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی، زنده نگه‌داشتن فرهنگ شهادت در کشور است .

معاون بهداشت و درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی تأکید کرد: اگر در کشور ما  روحیه ایثار و جهاد و از خود گذشتگی  و روحیه بسیجی و فرهنگ شهادت جاری و ساری شود قطع و یقین،کشور ما در تمامی ابعاد به پیشرفت‌های چشمگیری نائل آمده و به تعبیر حضرت امام خمینی (ره ) چشم طمع بیگانگان از این کشور دور خواهد شد .

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *