سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | 2018 Tuesday 20 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

فرمانده انتظامی تبریز بیان کرد؛

از ورود هرگونه مواد محترقه به ورزشگاه یادگار امام ممانعت خواهدشد

آساخبر: فرهنگ نوروزی گفت: پلیس از ورود مواد محترقه به ورزشگاه ممانعت کرده و اگر فرد یا افرادی در سبب ایجاد اختلال در نظم باشند تحویل مراجع قانونی خواهند شد.

از ورود هرگونه مواد محترقه به ورزشگاه یادگار امام ممانعت خواهدشد
اسفند ۲۲
۱۱:۰۱ ۱۳۹۶

فرهنگ نوروزی در خصوص توصیه‌های پلیس در چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: نیروی انتظامی به هیچ‌وجه مخالف شادی مردم نیست بلکه حضور نیروی انتظامی برای حفظ آرامش و نظم عمومی جامعه است و پلیس با آمادگی کامل در سطح خیابان‌های، میادین و اماکن برای برقراری نظم وظیفه خودش را انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: تمام تدابیر لازم اتخاذ شده اما علی‌رغم این مسأله انتظاری که پلیس از مردم شریف، آگاه و باغیرت تبریز دارد مانند سالهای گذشته نهایت همکاری و همراهی با پلیس را داشته و از سرپرست خانواده‌ها انتظار داریم هرکسی خانواده خودش را در کنترل داشته باشد و چهارشنبه آخرسال خانواده محور باشد.

فرمانده انتظامی تبریز با بیان اینکه نگذاریم چهارشنبه سوری تبدیل به چهارشنبه سوزی شود، تأکید کرد: نگذاریم که خاطره بدی از چهارشنبه آخر سال باقی بماند و آتش و ترقه سبب آسیب به فرد شده و یک لحظه شادی موجب پشیمانی برای یک عمر شود.

وی با اشاره به بازی امروز تیم تراکتورسازی در جام باشگاه‌های آسیا نیز خاطرنشان ساخت: از هواداران پرآوازه تیم تراکتورسازی انتظار داریم که همانطور که شهر تبریز شهر اولین‌هاست نمونه و الگویی برای سایر تیم‌ها وشهرها باشند و تیم خودشان را تشویق کنند و اتفاقی نیفتد که فرهنگ شهرمان زیر سوال برود و یا عده‌ای از آن سوءاستفاده کنند.

نوروزی تصریح کرد: از هواداران تراکتورسازی می‌خواهیم که نهایت همکاری را با پلیس داشته باشند، زیرا پلیس از ورود مواد محترقه به ورزشگاه ممانعت کرده و اگر فرد یا افرادی در سبب ایجاد اختلال در نظم باشند تحویل مراجع قانونی خواهند شد.

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *