سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | 2018 Tuesday 20 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

رئیس شورای شهر تبریز:

تکیه به وعده‌های دولتی ما را از تلاش غافل خواهدکرد

آساخبر: رئیس شورای شهر تبریز گفت: در این مسیر تکیه به وعده‌های دولتی ما را از تلاش غافل خواهد کرد و از این رو باید خواسته‌های‌مان را با اتکا به توان خودمان به‌دست آوریم.

تکیه به وعده‌های دولتی ما را از تلاش غافل خواهدکرد
اسفند ۲۲
۱۲:۵۵ ۱۳۹۶

در نشست رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز با جمعی از نخبگان و مبتکران در دانشگاه تبریز که معاون پژوهشی و مدیران حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز نیز در آن حضور داشتند، جمعی از صاحبان ابداعات و اختراعات در حوزه مدیریتِ شهری به تشریح ابداعات خود پرداختند و خواستار مساعدت برای تجاری سازی طرح های خود شدند.

شکور اکبرنژاد در این نشست با تأکید بر تبدیل اقتصاد درهم ریخته کشور به اقتصاد دانش بنیان، ضرورت تجاری سازی ابتکارات نخبگان را متذکر شد و عنوان داشت: استراتژی توسعه آذربایجان باید به دست همین نخبگان تدوین و ترسیم شود.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز ادامه داد: برای آنکه توسعه در مسیر منطقی خود پیش برود، ناگزیر به تدوین یک استراتژی سیستماتیک هستیم تا مدیریت شهری از چارچوب اراده‌های شخصی و سلیقه‌ای خارج شود.

اکبرنژاد خاطر نشان ساخت: در این مسیر تکیه به وعده‌های دولتی ما را از تلاش غافل خواهد کرد و از این رو باید خواسته‌های‌مان را با اتکا به توان خودمان به دست آوریم.

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *