سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | 2018 Tuesday 20 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

دبیر جشنواره فعالین فضای مجازی آذربایجان شرقی خبرداد:

برگزاری آیین اختتامیه جشنواره فعالین فضای مجازی آذربایجان‌شرقی

آساخبر: غلامرضا سیفی گفت: آیین اختتامیه جشنواره نخستین فعالین فضای مجازی اذربایجان شرقی روز پنج شنبه ۲۴ اسفند با حضور فعالان فضای مجازی و شرکت کنندگان در جشنواره و با اجرای برنامه های متنوع از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در سینما قدس تبریز برگزار خواهد شد.

برگزاری آیین اختتامیه جشنواره فعالین فضای مجازی آذربایجان‌شرقی
اسفند ۲۲
۱۳:۰۷ ۱۳۹۶

غلامرضا سیفی، دبیرجشنواره فعالین فضای مجازی آذربایجان‌شرقی از برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره خبرداد و گفت: آیین اختتامیه جشنواره نخستین فعالین فضای مجازی اذربایجان شرقی روز پنج شنبه ۲۴ اسفند با حضور فعالان فضای مجازی و شرکت کنندگان در جشنواره و با اجرای برنامه های متنوع از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در سینما قدس تبریز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه اولین دوره جشنواره با استقبال فعالین فضای مجازی در استان روبرو شد اظهار داشت: بیش از ۴۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

دبیر قرارگاه فضای مجازی بسیج آذربایجان‌شرقی در ادامه تصریح کرد: تیمی متشکل از متخصصان رسانه‌ای در محورهای مختلف کار داوری آثار از نظر فنی و محتوایی را برعهده داشتند که در مراسم اختتامیه از آثار برگزیده با اهدای جوایزی نفیس تقدیر به عمل خواهد آمد.

جشنواره فعالین فضای مجازی با هدف شناسایی و هدایت کردن استعدادهای موجود در این فضا با رویکرد نگاه فرصت محور به همت قرارگاه فضای مجازی بسیج آذربایجان شرقی و با همکاری دستگاه مسئول فرهنگی طی فراخوانی از هفته بسیج سال ۹۶ برپا شد.

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *