سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | 2018 Tuesday 20 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

نماینده مردم میانه در مجلس اعلام کرد:

در استیفای حقوق مردم با هیچ‌کسی معامله نمی‌کنم

آساخبر: نماینده مردم میانه در مجلس با تأکید به اینکه امیدوارم به برکت و اجازه رهبر مقام معظم رهبری در برداشت از صندوق توسعه ملی شاهد رونق اقتصاد، طرح‌های آبخیزداری و به تبع آن اشتغال پایدار باشیم، گفت: ما در استیفای حقوق مردم با هیچ‌کسی معامله نمی‌کنم.

در استیفای حقوق مردم با هیچ‌کسی معامله نمی‌کنم
اسفند ۲۲
۱۳:۵۰ ۱۳۹۶

یعقوب شیویاری با اشاره به اینکه ما در جنگ اقتصادی با مشکلات متعددی روبه‌رو هستیم، اظهار کرد: اگر مسئولان وجدان کاری داشته باشند، شاهد از بین رفتن مشکلات خواهیم بود.

وی با تأکید به اینکه متاسفانه در تحقق عدالت دچار نقصان و اشکالات اساسی هستیم، افزود: یکی از اهداف عالیه انقلاب خدمت به محرومان و روستائیان است به طوری که ما در خدمت به مردم  نتواسته‌ایم رضایت‌مندی آنها را فراهم کنیم و این موضوع به سبب غفلت مسئولان و وجدان کاری است.

نماینده مردم میانه در مجلس ابراز کرد: توجه به  اقتصاد روستایی باید از اولویت‌های اساسی دولت باشد، چرا که مهاجرت معکوس به روستاها در حال اتفاق است.

وی با تأکید به اینکه امیدوارم به برکت و اجازه رهبر مقام معظم رهبری در برداشت از صندوق توسعه ملی شاهد رونق اقتصادی طرح‌های آبخیزداری و به تبع آن اشتغال پایدار باشیم، گفت: ما در استیفای حقوق مردم با هیچ‌کسی معامله نمی‌کنیم.

شیویاری اذعان داشت: یکی از برکات استیضاح روشنگری است که امیدوارم نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن مشکلات آحاد مردم نه توجه به گرایشات سیاسی، آن را تحقق بخشند.

وی با اشاره به اینکه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تحقق اشتغال عملکرد ضعیفی از خود نشان داده است، ادامه داد: البته بنده در حوزه انتخابیه خود  شاهد ضعف عملکرد بخش راه و شهرسازی هستم به طوری که حداقل‌ترین‌ها را از مردم و روستائیان دریغ کرده‌اند که امیدوارم  وزیر مربوطه پاسخگو باشند.

نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: معتقدم اگر دولت توجه و اهتمام کافی به اقتصاد روستاها و بهره‌وری محصولات کشاورزی داشته باشد، مردم تمایلی به مهاجرت در حاشیه شهرها و پایتخت‌ نخواهند داشت.

وی با تأکید به اینکه مدیران در تحقق وعده‌های خود عملکرد انقلابی خود را به منصه ظهور برسانند، افزود: متاسفانه در دریافت وام روستایی عملاً با بروکراسی‌هایی روبرو هستیم که این موضوع انگیزه کار و فعالیت را از کشاورزان گرفته است.

شیویاری تصریح کرد: مسوولان دولتی باید در قبال خون شهدا پاسخگو باشند زیرا ما این انقلاب را به راحتی به دست نیاورده‌ایم و در این برهه دولت و مجلس باید در تحقق فرامین رهبری اهتمام ویژ‌ه‌ای داشته باشند.

وی اذعان داشت: امر اشتغال‌زایی یک موضوع مهم و اولویت‌دار در کشور است چرا که به صراحت می‌توان گفت که ۹۰ درصد مراجعات مردمی به دفتر بنده مربوط به بیکاری جوانان و خانواده‌ها است.

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *