سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | 2018 Tuesday 20 March        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

دادستان هشترود اعلام کرد:

با هنجارشکنان چهارشنبه‌‎سوری برخورد خواهد شد

آساخبر: شاهرخ اسداللهی با اشاره به فرارسیدن چهارشنبه آخر سال گفت: با نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال مباحث مربوط به حوادث ناخوشایند این روز در سطح جامعه بالا می‌گیرد و در قانون مجازات اسلامی کشورمان جهت مقابله عاملان چنین پدیده هایی تدابیر و قوانینی مقرر شده است.

با هنجارشکنان چهارشنبه‌‎سوری برخورد خواهد شد
اسفند ۲۲
۱۵:۲۳ ۱۳۹۶

دادستان شهرستان هشترود اظهار داشت: هدف همه ما لذت‌بردن مردم از زندگی خودشان است و در این اتفاقات هم ما باید به شادی و خواسته مردم توجه کنیم، اما باید مراقب باشیم اتفاقات تلخ در این گونه مراسم های سنتی روی ندهد.

دادستان هشترود با اشاره به نقش خانواده‌ها در جلوگیری از وقوع جرم و یا حوادث ناگوار در این گونه مراسم ها از عموم مردم شهرستان هشترود خواست در صورت مشاهده هر نوع اخلال در نظم و آرامش جامعه، موضوع را به نیروی انتظامی اعلام کنند.

اسداللهی با بیان اینکه «ما قطعاً باید با هنجارشکان برخورد داشته باشیم»، تأکید کرد: جشن‌های ما تعریف شده است و در سنت‌هایمان کاملاً مشخص است. کسی نمی‌تواند نشاط را از جامعه بگیرد، اما اگر قرار باشد کسی آرامش مردم را به هم بزند، نمی‌توان گفت یک شب هزار نمی‌شود.

وی تصریح کرد: در همین رابطه ضروری است خانواده‌های محترم نسبت به کنترل و مراقبت از جوانان و نوجوانان خود حساس بوده همکاری لازم را با عوامل محترم انتظامی برای استمرار نظم و انضباط اجتماعی داشته باشند.

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *