دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Monday 23 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اسکو با استاندار آذربایجان شرقی مطرح شد؛

ضرورت رفع مشکلات و معضلات طرح جامع شهری اسکو

آساخبر: در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اسکو با استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت رفع مشکلات و معضلات طرح جامع شهری اسکو تاکید کرد.

ضرورت رفع مشکلات و معضلات طرح جامع شهری اسکو
فروردین ۱۸
۰۸:۴۵ ۱۳۹۷

روز گذشته، بابک شریفی شهردار اسکو به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی اسکو با حضور در ساختمان استانداری آذربایجان شرقی، با دکتر مجید خدابخش استاندار آذربایجانشرقی و همچنین دکتر مرتضی علیخانی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری دیدار کرده و ضمن تبریک عید و آرزوی موفقیت در سال جدید، به بحث و گفتگو و بیان مشکلات شهر بخصوص پیرامون مسائل مربوط به طرح جامع اسکو پرداختند.

در آغاز این دیدار که در فضایی صمیمانه برگزار شد، علیرضا حیرت رئیس شورای اسلامی شهر اسکو ضمن تبریک سال نو و عید باستانی نوروز، گزارشی از عملکرد شورا و مشکلات اصلی شهر اسکو را بیان کرد.

شریفی در ادامه مسائل مطروحه را به صورت مستدل و با ارائه مدارک بیان نموده و خاطرنشان کردند، طرح جامع فعلی دارای نواقص و موانع متعددی است که بالطبع خدمت رسانی شایسته به شهروندان را مختل نموده و ضروری است پیگیری های لازم جهت مرتفع نمودن مشکلات فعلی با دستور و توجهات مستقیم جناب آقای دکتر خدابخش قبل از ابلاغ طرح از سوی شورای عالی معماری و شهرسازی انجام گیرد.

مجید خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با استماع کامل مشکلات مطروحه از سوی شهردار و اعضای شورای اسکو؛ ضمن پیگیری مسائل از معاونین خود، خواستار رسیدگی هرچه سریعتر و رفع و برطرف نمودن معضلات فعلی شده و قول مساعد درخصوص حل مشکلات و دستور تشکیل جلسات آتی جهت پیگیری موارد ذکر شده را بیان نموده و اظهار امیدواری کردند شاهد توسعه روز افزون شهر اسکو با تلاش و همت مضاعف در آینده باشیم.

 

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *