دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Monday 23 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بستان آباد خبر داد:

کشف جسد در یکی از روستاهای بستان آباد

آساخبر: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بستان آباد از کشف جسد مردی حدود 50 الی 55 ساله در یکی از روستاهای بستان آباد خبر داد.

کشف جسد در یکی از روستاهای بستان آباد
فروردین ۱۸
۰۹:۰۸ ۱۳۹۷

شیر علی زاده، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بستان آباد ضمن تایید این خبر افزود: به دنبال اعلام کشف این جسد در یکی از خانه های روستای چیچک لو به نیروهای انتظامی، بلافاصله دادستان همراه با بازپرس شهرستان،عوامل نیروی انتظامی و پزشکی قانونی با هماهنگی عوامل راهداری برای بازگشایی مسیر راه در صحنه حادثه حاضر شده و مساله مورد تحقیق و بررسی قرار گرفت.

وی درباره علت مرگ جسد مکشوفه گفت: تحقیقات در اینباره، هنوز مراحل اولیه خود را طی می کند و موضوع جهت کنکاش و اعلام نظر تخصصی و کارشناسی به همکاران پزشکی قانونی محول شده است.

وی تصریح کرد: طبق اعلام اولیه پزشکی قانونی در محل این جسد متعلق به مرد حدود ۵۰ الی ۵۵ ساله می باشد که حدود ۵ ماه از فوت آن می گذرد و همچنین طبق اعلام نظر عوامل پزشکی قانونی در محل هیچ گونه ضرب جرح و یا خفگی در آن مشاهده نشده است و احتمالا فوت به صورت عادی و فعلا جنایی نیست.

دادستان بستان آباد در ادامه خاطرنشان کرد : جسد فعلا مجهول الهویه است و احتمالا اهل شهرستان بستان آباد نیست چرا که تا الان هیچ گونه اعلام مفقودی به نیروی انتظامی شهرستان گزارش نشده است و پس از بررسی های تخصصی تشخیص هویت و علت فوت وشناسایی کامل اطلاع رسانی خواهد شد.

About Author

asanews@gt

asanews@gt

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *