دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Monday 23 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

شهرستان هشترود میزبان تورنمنت بین المللی موی تای حرفه‌ای

آسا خبر/ رئیس سازمان موتای wpmf ایران از برگزاری تورنمنت بین المللی این رشته ورزشی در هشترود خبر داد.

شهرستان هشترود میزبان تورنمنت بین المللی موی تای حرفه‌ای
فروردین ۲۶
۱۵:۱۹ ۱۳۹۷

مهرداد یار احمدی رئیس سازمان موتای wpmf ایران در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛گفت: استان آذربایجان شرقی یکی از مناطق پر استعداد کشور است که می‌تواند در پیشرفت این ورزش رزمی موثر باشد و ملی پوشان متعددی در رشته ورزشی موتای داشته باشد.

وی گفت: با توجه به اینکه این ورزش در آینده نزدیک المپیکی می‌شود باید تمامی توان خود را به کار گیریم و ورزشکاران با انگیزه‌ای را جذب این ورزش مهیج بکنیم تا در مسابقات جهانی و تورنمنت‌های بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی افزود: در صدد آن هستیم که پس ازکسب مجوز‌های لازم از شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان، شهر ستان هشترود را به عنوان میزبان مسابقات بین المللی موی تای برگزینیم.

روشنک حیدری نایب رئیس موی تای wpmf ایران نیز گفت: با توجه به رایزنی‌هایی که با اکثر استان‌های کشور داشتیم، می‌خواهیم بانوان علاقمند به این رشته را جذب کنیم و بعد از آماده سازی و اجرای تمرین‌های فشرده، آن‌ها را راهی مسابقات و تورنمنت‌های داخل کشور و برون مرزی کنیم.

وی افزود: این ورزش رزمی نیاز به حمایت ارگان‌ها و سازمان‌ها دارد تا به شکوفایی برسد و در میادین بین المللی پرچم پر افتخار ایران اسلامی را به اهتزاز آورد.

وی از آینده روشن این ورزش رزمی در میادین بین المللی گفت و اظهارکرد: سازمان موی تای حرفه‌ای wpmf آماده اعطای نمایندگی به کلیه استان‌ها و شهرستان‌های کشور است و از برگزاری مسابقات این رشته، حمایت همه جانبه خواهد داشت.

سلمان محمدی عضو هیئت رئیسه موی تای استان آذربایجان شرقی و شهردار هشترود نیز از آمادگی کامل این شهر برای میزبانی تورنمنت بین المللی این ورزش رزمی خبر داد و گفت: همه ادارات هشترود برای برگزاری هر چه با شکوه‌تر این مسابقات در این منطقه اعلام آمادگی کرده اند.

وی اظهار کرد: ورزشکاران قدم بر جای پای کسانی گذاشته اند که در جبهه‌های جنگ از دین و حریت ایران و ایرانی دفاع کردند و با گذشتن از جان شیرین خویش آزادگی و امنیت را به مردم ایران هدیه دادند.

وی ادامه داد: ورزشکاران با اقتدا به مولای متقیان حضرت علی ابن ابی طالب (ع) در میادین بین المللی حضوری فعال دارند و با الگو گرفتن از شهدا، از حیثیت ایران دفاع می‌کنند.

About Author

asa1014

asa1014

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *