دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Monday 23 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

برگزاری مسابقات دانش آموزی قرآن، عترت و نماز در آذربایجان شرقی

آسا خبر/ رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات دانش آموزی قرآن، عترت و نماز در آذربایجان شرقی خبر داد.

برگزاری مسابقات دانش آموزی قرآن، عترت و نماز در آذربایجان شرقی
فروردین ۲۷
۱۴:۲۳ ۱۳۹۷

عزیزعلی رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات دانش آموزی قرآن، عترت و نماز در این استان گفت: مسابقات دانش آموزی قرآن، عترت و نماز در رشته‌های قرائت، اذان، مداحی، تفسیر، نهج البلاغه، حفظ، صحیفه سجادیه، احکام و انشای نماز در مقطع زیر ۱۸ سال در مرحله استانی برگزار می‌شود.

وی افزود: مرحله استانی این مسابقات از ۲۷ فرودین ماه تا ۳۰ فرودین ماه امسال در بخش بانوان و از ۳۱ فروردین ماه تا سوم اردیبهشت در بخش برادران با حضور بیش از دو هزار و ۵۰۰ نفر شرکت کننده برگزار می‌شود که نفرات برتر این مسابقات در ۱۸ رشته به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همچنین به برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مقطع بالای ۱۸ سال نیز اشاره کرد و گفت: مرحله شهرستانی این مسابقات اردیبهشت ماه امسال برگزار می‌شود که زمان دقیق این مسابقات نیز متعاقبا اعلام می‌شود.

About Author

asa1014

asa1014

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *