دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Monday 23 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

دبیر مسابقه طراحی الگوی سکونتی همجوار با بافت ناکارآمد؛

برگزاری مسابقه طراحی الگوی سکونتی در بافت ناکارآمد در تبریز

آساخبر: حمیدرضا سپهری گفت: این مسابقه بزرگترین مسابقه طراحی پروژه مسکونی برای اقشار متوسط درآمد است که در شمالغرب کشور اجرایی شد.

برگزاری مسابقه طراحی الگوی سکونتی در بافت ناکارآمد در تبریز
فروردین ۲۷
۱۹:۱۶ ۱۳۹۷

حمیدرضا سپهری در خصوص برگزاری مسابقه طراحی الگوی سکونتی در بافت ناکارآمد اظهار داشت: مسابقه مقدماتی این طراحی با هماهنگی وزارت راه و شهرسازی و با طی پله‌های حقوقی و قانونی به پیش رفته است و شاید این اولین مسابقه ملی عظیم برای طراحی پروژه‌های مسکونی می‌باشد.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه هم بانک مسکن و هم شرکت سرمایه گذاری شمالغرب در این پروژه دخیل بودند تمام مراحل این مسابقه را گام به گام از طرق قانونی جلو برده‌ایم، همچنین شرط دوم این پروژه ملی بودن مسابقات بود.

دبیر این مسابقه با بیان اینکه برای شرکت در این مسابقات از افراد دعوت کرده‌ایم، عنوان کرد: به دلیل برخی شائبه‌ها که گفته می‌شود در برخی مسابقات برنده از ابتدا معلوم است راه را برای جوانان علاقمند باز کردیم تا در این مسابقه از تمام شهرهای کشور شرکت کنند اطلاعات اصلی در تبریز است.

وی افزود: به ۲۰ نفر از شرکت کنندگان کمک هزینه پانزده میلیون تومانی پرداخت کرده‌ایم که این موضوع به دلیل عظمت و غیر معمول بودن چنین پروژه‌ای بوده است، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب می‌تواند تنها متولی این پروژه باشد چون نشان داده که در طول سالهای گذشته پروژه ساز است.

سپهری با اشاره به اینکه در پایان سه اثر برگزیده از طرح‌ها داوری و طرح نهایی معرفی خواهد شد، تاکید کرد: شاید بتوان گفت این مسابقه بزرگترین مسابقه طراحی پروژه مسکونی برای اقشار متوسط درآمد است.

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *