دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 2018 Monday 23 April        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

پیاده سازی نظام مدیریت خلاقیت و نوآوری در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی

آساخبر: پروژه نظام مدیریت خلاقیت و نوآوری با هدف همسو سازی ایده های نوین و نوآوری های همکاران با اهداف سازمانی در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی پیاده سازی می گردد.

پیاده سازی نظام مدیریت خلاقیت و نوآوری در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی
فروردین ۲۸
۰۹:۱۷ ۱۳۹۷
رئیس امور پژوهش و فناوری با اعلام این مطلب گفت: این پروژه با هدف آموزش مفاهیم نوآوری و خلاقیت، طراحی فرآیند و روش اجرایی ،تدوین دستورالعمل اتاق فکر و نهایتاً  مدیریت ایده های کارکنان خلاق با روند مطلوبی در حال اجرا می باشد.
سید نوح نبی ضمن بیان لزوم توجه به ایجاد انگیزه در کارکنان جهت پیشرفت و خلق نوآوری  در سازمان افزود : خوشبختانه مشارکت کارکنان در امور شرکت در حد مطلوبی قرار داشته و می بایست با مدیریت این مشارکت و سوق دادن همکاران به نوآوری و خلق ایده های نوین، در  نیل به بهره وری تلاش نماییم.
رئیس امور پژوهش و فناوری اظهار داشت: بیان مفاهیم و  نحوه پیاده سازی نظام مدیریت خلاقیت و نوآوری توسط مشاور پروژه در اولین جلسه کمیته راهبری شرکت در سال جدید، طراحی و ارسال پرسشنامه های ارزیابی سطح خلاقیت و نوآوری به تمامی کارکنان جهت ایجاد اتاق فکر به تناسب تجربه و مهارت از اقدامات اولیه این شرکت در پیاده سازی نظام مدیریت خلاقیت و نوآوری می باشد.

About Author

asanews@ah

asanews@ah

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *