دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ | 2018 Monday 28 May        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

آمار صادرات غیرنفتی منطقه آزاد ارس از واردات پیشی گرفته است

آساخبر- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تراز ارزی منطقه آزاد ارس مثبت شده و آمار صادرات غیرنفتی این منطقه از واردات پیشی گرفته و این امر خوشحال کننده است.

آمار صادرات غیرنفتی منطقه آزاد ارس از واردات پیشی گرفته است
اردیبهشت ۰۶
۲۰:۲۴ ۱۳۹۷

محمدرضا پورابراهیمی عصر امروز پنج شنبه در نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و مدیران اجرایی اقتصادی کشور با مسئولین آذربایجان شرقی و منطقه آزاد ارس و ستاد اقتصادی مقاومتی ارس اظهار داشت: بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از مناطق مختلف کشور، با هدف بررسی مشکلات به صورت میدانی انجام شده است تا بتوانیم از ظرفیت رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برای رفع مشکلات نقاط مختلف کشور استفاده کنیم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از مشکلات منطقه آزاد ارس که در بازدید از این منطقه مشخص شده و مربوط به اصلاح قوانین است، در جلسات کمیسیون اقتصادی بررسی می شود تا بتوانیم راهکارهای مناسبی را در این زمینه ارائه دهیم.

وی با قدردانی از مسئولان آذربایجان شرقی و منطقه آزاد تجاری ارس به جهت میزبانی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد: با توجه به هشتمین سفر استانی کمیسیون اقتصادی مجلس به استان آذربایجان‌شرقی، عمده هدف از این سفر بررسی مسائل و مشکلات استان‌ها است.

پورابراهیمی با تأکید بر تمرکززدایی از پایتخت و تفویض اختیارات به استان‌ها، گفت: وقتی درخواستی از استان‌ها به پایتخت ارجاع می‌شود و رسیدگی به آن زمان‌بر خواهد بود پس بنابراین باید اختیارات را در جهت تسهیل در امور به استان‌ها تفویض شود.

About Author

asanews@fa

asanews@fa

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *