جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ | 2018 Friday 25 May        |         آسا = آذربایجان سر ایران

متن خبر :

در همایش تجلیل ازشوراهای اسلامی شهر و روستا های هشترود عنوان شد

خدمت صادقانه به دور ازسیاست زدگی/اهتمام ویژه به مسائل قرانی و فرهنگی

آساخبر/ هشترود/: نماینده شهرستانهای هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی در همایش تجلیل ازشوراهای اسلامی شهر و روستا های هشترودگفت: ما باید فرصت خدمتگذاری به مردم را قدر دانسته و بدور از سیاست زدگی در راستای خدمت صادقانه گام برداریم.

خدمت صادقانه به دور ازسیاست زدگی/اهتمام ویژه به مسائل قرانی و فرهنگی
اردیبهشت ۱۱
۱۳:۰۵ ۱۳۹۷

سید حمزه امینی نماینده شهرستانهای هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی

سید حمزه امینی گفت : ما باید از فرصت خدمت به مردم نهایت استفاده را بکنیم.وی گفت : ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بدهی اداره ورزش و جوانان هشترود به شهرداری از طریق اوراق مشارکت پرداخت شد و شهرداری هم این مبلغ را برای عمران و آبادانی شهر هزینه نمود.
وی در ادامه گفت : تا ۳ ماه آینده بخش دیالیز بیمارستان چاراویماق تجهیز و با خرید دستگاههای دیالیز راه اندازی خواهد شد تا بیماران کلیوی این شهرستان مجبور به مداوا به شهرهای همجوار نشوند.
امینی در ادامه ازشروع تبلیغات زود هنگام در برخی روستاها خبر داد و گفت : متاسفانه برخی افراد ازالان با حضور در روستاها در حال تبلیغات زود هنگام هستند و در حال تخریب مسئولان هستند که مردم باید هوشیار باشند و گول وعده های دروغین آنها را نخورند.
امین امینیان فرماندار شهرستان هشترود نیز در این همایش گفت: در کار تیمی اصل بر هم افزاییست و تجمیع نیروها خروجی شورا را مفید می کند.
امینیان افزود: شورای روستاهای شهرستان هشترود در حوزه اقتصاد روستاها باید بیشتر فعالیت کند و سرمایه و منابع روستا باید از لحاظ اقتصادی برای مردم آن مفید باشد.
وی از روستاییان خواست با تشکیل تعاونی و ایجاد کارگاههای کوچک روستایی ایجاد اشتغال نمایندو ازتسهیلات کم بهره دولت بهره مند شوند.

همایش گرامی داشت روز شورا در هشترود

حجت الاسلام علی رحیمی امام جمعه هشترود نیز از اعضای شوراها خواست به غیر ازحوزه کاری خود وارد نشوند و در چارچوب قانون حرکت کنند.
وی از شوراهای روستاها خواست به مسائل فرهنگی و قرآنی اهتمام ویژه داشته باشند .

رئیس شورای شهر هشترود ضمن گرامیداشت این روز گفت: شورا بزرگترین نهاد مردمی است و اگر با برنامه و تعهد به مردم پیش برویم، موفقیت از آن ما خواهد بود. محمدرضا شقاقی پور افزود: شورا ها و شهرداری در خط مقدم خدمت رسانی به مردم هستند و بهتر است در این راه زره ای تعلل از خود نشان ندهند. وی در ادامه خاطر نشان کرد: شورا باید در تمامی امورات خود قانون مداری و برنامه محوری را سرلوحه قرار داده و در این راستا شفاف سازی کند.

 

همایش گرامی داشت روز شورا در هشترود

گفتنی است در پایان این مراسم از شوراهای شهر هشترود و روستاهای تابعه و همچنین اعضای قبلی شورای این شهر تجلیل شد

About Author

asanews

asanews

اخبار مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.
لطفا با دقت پر کنید. *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *